Tą piosenkę jutro będę smutniej nucił
bo wiem że ten czas już nie wróci
bo chciałbym z tobą witać dzień
a przy mnie tylko kreci się mój cień
i jeśli się tak nie stanie,
że serca nie ruszą we wspólny taniec
smutkowi nie mogąc zaprzeczyć
będę się uczył cieszyć z prostych rzeczy
żyć się będę uczył na nowo
bo przysiągł bym wszystkim
że przecież dałaś mi słowo
coś jest nie tak z moją głową?
Bo ty nic mi nie mówiłaś
a ja chciałem zdziałać cuda
wkładać ręce między uda
lecz ty mnie spławiłaś
zostały mi tylko zimne zdjęcia
gorące zmysły i ciepłe myśli
Może dobry Bóg coś wymyśli
i w końcu wpadniesz w moje objęcia
bo przecież myślę o tobie obłędnie
dla takiej panny marz bym w uszy 3 razy dziennie
i niech mnie wszyscy nazwą wariatem
tak by było nawet latem …
wszystko już opisywałem
już zostało wyjaśnione
znów o tobie pomyślałem
a ty poszłaś w swoją stronę... heeej!!!