Archiwum Bloga

o Mnie


Jak ktoś chce mnie poznać niech pisze. Nie potrafię sam się ocenić. Działo się w moim życiu bardzo dużo. Jak ogólnie wiadomo zwykli ludzie nie piszą wierszy. Piszą je ci, którzy dotknięci jakimś uczuciem, chorobą czy przeżyciem urzeczywistniają swoją siłę do tworzenia na papierze itp. rekompensując sobie tym niemoc w innych dziedzinach życiowych... takie przynajmniej jest moje zdanie. Ze sporym dystansem i pod wpływem paru osób, zamieszczam je on line.
Mam nadzieję że się komuś spodoba któryś z nich. jak coś uda mi się jeszcze wystrugać z głowy to oczywiście dorzucę.
Ważną informacją jest że spora część wierszy pisana była w ciężkich sytuacjach życiowych. Sporo wierszy powstawało w smutnych chwilach... traktuję pisanie jak wymioty na imprezie. Żeby nie mieć kaca i móc dalej jakoś funkcjonować trzeba z siebie to i owo wyrzucić! Tak to najtrafniej metaforycznie można by określić.
Piszę przeważnie w kilka minut, rzadko coś poprawiam, dlatego też częsty brak znaków przestankowych i interpunkcyjnych musicie wybaczyć. A jak ktoś potrafi dobrze czytać to wszelkie znaki niech wstawia sercem!
Życzę miłej lektury :)

2 komentarze:

  1. Twoje wiersze są niesamowite, przy niektórych łezka się kręci w oku, masz ogromny talent! Wykorzystuj go dalej, fajnie by było gdybyś wydał jakiś tomik, napewno bym go kupiła;)
    Daria

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za miłe słowa... nie stać mnie niestety na wydanie wierszy... postaram się przynajmniej tutaj nie zawieść, Tych którym się podobają! :) i co jakiś czas wrzucić coś nowego... pozdrawiam serdecznie i dziękuję za zainteresowanie :)

    OdpowiedzUsuń